BZD27B5V1P-M3-08
MFR.Part #
BZD27B5V1P-M3-08
JLCPCB Part #
C145220
Description
1 Independent 5.1V 5V~5.2V 5uA@1V 6Ω 800mW DO-219AB(SMF) Zener Diodes ROHS