BZD27B56P-E3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZD27B56P-E3-08
JLCPCB Part #
C17347534
Package
DO-219AB(SMF)
Description
1 Independent 1uA@43V 54.88V~57.12V 56V 60Ω 800mW DO-219AB(SMF) Zener Diodes ROHS