BZD27B51P-HE3-08
MFR.Part #
BZD27B51P-HE3-08
JLCPCB Part #
C5604759
Description
1 Independent 1uA@39V 49.98V~52.02V 51V 60Ω 800mW DO-219AB(SMF) Zener Diodes ROHS