BZD27B27P-E3-08
MFR.Part #
BZD27B27P-E3-08
JLCPCB Part #
C5583288
Description
-65℃~+175℃ 1 Independent 15Ω 1uA@20V 26.46V~27.54V 27V 800mW DO-219AB(SMF) Zener Diodes ROHS