BYWB29-100-E3/45
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BYWB29-100-E3/45
JLCPCB Part #
C17351761
Package
TO-263AB
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 1.3V@20A 100A 100V 10uA@100V 25ns 8A TO-263AB Switching Diodes ROHS