Y1625815R000Q0R
MFR.Part #
Y1625815R000Q0R
JLCPCB Part #
C4086147
Description
-55℃~+150℃ 300mW 815Ω Metal Foil Resistor ±0.02% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount