BYV98-100-TAP
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BYV98-100-TAP
JLCPCB Part #
C5565348
Package
SOD-64
Description
1.1V@5A 100V 10uA@100V 35ns 4A SOD-64 Avalanche Diodes ROHS