BYV28-100-TAP
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BYV28-100-TAP
JLCPCB Part #
C5957017
Package
SOD-64
Description
-55℃~+175℃ 1.1V@5A 100V 1uA@100V 20mJ 3.5A 30ns 90A SOD-64 Avalanche Diodes ROHS