CRCW0805237KFKTB
MFR.Part #
CRCW0805237KFKTB
JLCPCB Part #
C3940682
Description
-55℃~+155℃ 125mW 237kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount