BYS11-90-E3/TR
MFR.Part #
BYS11-90-E3/TR
JLCPCB Part #
C5224082
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 1.5A 100uA@90V 40A 750mV@1A 90V SMA(DO-214AC) Schottky Diodes ROHS