BYS10-45-M3/TR
MFR.Part #
BYS10-45-M3/TR
JLCPCB Part #
C6522220
Description
1 Independent 1.5A 40A 45V 500mV@1A 500uA@45V DO-214AC(SMA) Schottky Diodes ROHS