BYQ28E-200-E3/45
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BYQ28E-200-E3/45
JLCPCB Part #
C506473
Package
TO-220AB-3
Description
-40℃~+150℃ 1 Pair Common Cathode 1.1V@5A 200V 25ns 55A 5A TO-220AB-3 Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS