BYM13-60-E3/96
MFR.Part #
BYM13-60-E3/96
JLCPCB Part #
C145251
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 1A 30A 500uA@60V 60V 700mV@1A DO-213AB Schottky Diodes ROHS