BYM13-30-E3/97
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BYM13-30-E3/97
JLCPCB Part #
C7092712
Package
DO-213AB
Description
-55℃~+125℃ 1 Independent 1A 30A 30V 500mV@1A 500uA@30V DO-213AB Schottky Diodes ROHS