BYM12-50-E3/97
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BYM12-50-E3/97
JLCPCB Part #
C17225756
Package
DO-213AB
Description
-65℃~+175℃ 1 Independent 1A 1V@1A 30A 50V 50ns 5uA@50V DO-213AB Switching Diodes ROHS