ERL0714K300FKEA500
MFR.Part #
ERL0714K300FKEA500
JLCPCB Part #
C3533777
Description
-65℃~+175℃ 14.3kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors