SM15T100A-M3/57T
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SM15T100A-M3/57T
JLCPCB Part #
C1980850
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
1.5kW@10/1000us 105V 137V 1A@10/1000us 1uA 85.5V TVS Unidirectional DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS