BY203-20STAP
MFR.Part #
BY203-20STAP
JLCPCB Part #
C506647
Description
-55℃~+150℃ 10mJ 2.4V@200mA 20A 250mA 2kV 2uA@1.2kV 300ns Independent SOD-57 Avalanche Diodes ROHS