RNC65H1134BRRE565
MFR.Part #
RNC65H1134BRRE565
JLCPCB Part #
C3359218
Description
-65℃~+175℃ 1.13MΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors