BFC247965683
MFR.Part #
BFC247965683
JLCPCB Part #
C3786729
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 200V、630V 68nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS