BFC247964123
MFR.Part #
BFC247964123
JLCPCB Part #
C3804525
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 12nF 200V、630V ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS