BFC247962624
MFR.Part #
BFC247962624
JLCPCB Part #
C3786781
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 200V、630V 620nF ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS