BFC247942274
MFR.Part #
BFC247942274
JLCPCB Part #
C3797654
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 160V、250V 270nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS