BFC247956114
MFR.Part #
BFC247956114
JLCPCB Part #
C3784679
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 110nF 200V、400V ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS