BFC247955623
MFR.Part #
BFC247955623
JLCPCB Part #
C3798256
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 200V、400V 62nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS