BFC247955473
MFR.Part #
BFC247955473
JLCPCB Part #
C3789068
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 200V、400V 47nF ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS