BFC237520102
MFR.Part #
BFC237520102
JLCPCB Part #
C3791102
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 1nF 400V、1kV ±5% Plugin,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS