BFC247954913
MFR.Part #
BFC247954913
JLCPCB Part #
C3788943
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 200V、400V 91nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS