TNPW080518K0BECN
MFR.Part #
TNPW080518K0BECN
JLCPCB Part #
C1357747
Description
-55℃~+125℃ 125mW 150V 18kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount