BFC247954363
MFR.Part #
BFC247954363
JLCPCB Part #
C3803918
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 200V、400V 36nF ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS