BFC237524302
MFR.Part #
BFC237524302
JLCPCB Part #
C3808882
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 3nF 400V、1kV ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS