BFC247952514
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC247952514
JLCPCB Part #
C3810180
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 200V、400V 510nF ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS