BFC247946164
MFR.Part #
BFC247946164
JLCPCB Part #
C3781270
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 160V、250V 160nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS