BFC247944624
MFR.Part #
BFC247944624
JLCPCB Part #
C6471237
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 160V、250V 620nF ±5% Plugin,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS