BFC247944124
MFR.Part #
BFC247944124
JLCPCB Part #
C3799210
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 120nF 160V、250V ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS