BFC247932274
MFR.Part #
BFC247932274
JLCPCB Part #
C3782934
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 100V、160V 270nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS