BFC247942225
MFR.Part #
BFC247942225
JLCPCB Part #
C3782976
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 160V、250V 2.2uF ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS