BFC247942224
MFR.Part #
BFC247942224
JLCPCB Part #
C3787459
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 160V、250V 220nF ±5% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS