BFC247942184
MFR.Part #
BFC247942184
JLCPCB Part #
C3788322
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 160V、250V 180nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS