BFC247942155
MFR.Part #
BFC247942155
JLCPCB Part #
C3799008
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1.5uF 160V、250V ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS