BFC247942185
MFR.Part #
BFC247942185
JLCPCB Part #
C3809728
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1.8uF 160V、250V ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS