BFC247936204
MFR.Part #
BFC247936204
JLCPCB Part #
C3800824
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 100V、160V 200nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS