RER65F1860RCSL
MFR.Part #
RER65F1860RCSL
JLCPCB Part #
C1570339
Description
10W 186Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance