BFC247934245
MFR.Part #
BFC247934245
JLCPCB Part #
C3811236
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 100V、160V 2.4uF ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS