BFC247932914
MFR.Part #
BFC247932914
JLCPCB Part #
C3810548
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 100V、160V 910nF ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS