BFC247932114
MFR.Part #
BFC247932114
JLCPCB Part #
C3809779
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 100V、160V 110nF ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS