BFC242071604
MFR.Part #
BFC242071604
JLCPCB Part #
C3795734
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+85℃ 160V、630V 160nF ±2% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS