BFC242071204
MFR.Part #
BFC242071204
JLCPCB Part #
C3805234
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+85℃ 120nF 160V、630V ±2% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS