RN65C6491BRSL
MFR.Part #
RN65C6491BRSL
JLCPCB Part #
C1815039
Description
-65℃~+175℃ 500mW 6.49kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors