BFC241775604
MFR.Part #
BFC241775604
JLCPCB Part #
C3797730
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+85℃ 560nF 63V、160V ±2% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS